«Щаслива родина – душа України» «Щаслива родина - душа України» - під такою назвою проходить обласний конкурс дитячого відеоролика, ініційований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до Дня родини 8 липня 2020 року.

  Мета проведення: підвищення ролі родинного виховання у суспільстві, виховання поваги до сімейних цінностей, високих моральних якостей, відповідального ставлення до оточення, активізація творчого потенціалу дітей та сприяння самореалізації вмотивованих дітей, відкритих до комунікації.

  До участі в конкурсі запрошується кожна дитина нашого регіону вікової категорії від 7 до 17 років.

  Критерії визначення переможців: глибина розкриття теми у відеоролику, композиційне рішення, нестандартний підхід і виконання.

  Перший етап Конкурсу проводиться з 25 червня по 07 липня 2020 року - у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах. За підсумками проведення першого етапу за рішенням відповідного журі до 07 липня по одній роботі кожної вікової категорії надсилають до обласного оргкомітету.

  Другий етап Конкурсу проводиться з 07 по 15 липня 2020 року – визначення переможців обласним конкурсним журі.

  За підсумками проведення другого етапу конкурсу за рішенням журі будуть визначені переможці, список яких буде опублікований на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

  Телефон для довідок: 61-16-80 (відділ сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації)