Валерій Коровій провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій щодо соціально-економічного розвитку області

  2 березня, під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія відбулася чергова нарада з очільниками РДА, департаментів і служб регіону у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області.

  Під час наради визначено чіткі завдання щодо підготовки до наступної черги часткової мобілізації та відбору на контрактну службу. За попередніми підсумками моніторингу Центрів надання адміністративних послуг, що функціонують на території області, прийнято рішення щодо посилення цього напрямку роботи в тих районах, де забезпеченість та змістове наповнення дозвільних установ недостатнє.

  Низку доручень дав Валерій Коровій і в частині виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг».

  Особливу увагу учасники засідання приділили обговоренню ситуації, що склалася на ринку заготівлі молока в частині ефективності системи взаємостосунків його учасників, та пошуку практичних шляхів її врегулювання.