Сьогодні, 27 липня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулося позачергове чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання обговорено питання щодо ускладнення епідемічної ситуації, пов’язаної з виявленням хворої на коронавірусну хворобу СОVID -19 в районі.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України повідомив про позитивний результат на СОVID-19 зразків, відібраних у жительки Піщанського району.

Районною комісією дано низку доручень та рекомендацій щодо запобігання поширенню захворювання на території району.

Зокрема, забезпечити на території громад району виконання всіх заходів передбачених умовами карантину, Постанов головного санітарного лікаря України та виконання рішень засідань районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в повному обсязі, проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів громад щодо необхідності суворого дотримання всіх запроваджених на території району обмежень та заборон, забезпечити суворий контроль за дотриманням жителями маскового режиму та використання інших засобів індивідуального захисту, в т.ч. антисептиків.