Сьогодні, 27.07.2020 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Михайла Ковтюка відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Піщанській районній державній адміністрації. Перед членами комісії по питанню посилення заходів профілактики щодо захворювання тварин на сказ виступили: Хащевацька А.В. - начальник Крижопільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Зарічанський В.О. - начальник Піщанської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

За підсумками засідання комісії прийнято ряд рішень:

• посилити контроль за імунізацією наявного поголів’я собак і котів в усіх населених пунктах, активізувати роботу по зменшенню кількості бродячих, безпритульних собак і котів;
  • провести заходи по зменшенню чисельності лисиць;
  • посилити контроль за виконанням власниками домашніх тварин правил їх утримання;
  • розглянути можливість створення в населених пунктах притулків для утримання безпритульних тварин;
  • проводити заходи благоустрою, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та інших місць харчування безпритульних тварин;
  • вирішити питання щодо створення резервного запасу імунобіологічних препаратів для надання антирабічної допомоги населенню;
  • посилити роз’яснювальну роботу серед населення про небезпечність сказу для людей і тварин.