Вчора, 06 серпня 2020 року Піщанським районним центром соціальних служб для сімꞌї, дітей та молоді проведено методичний день щодо розгляду Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 703-р «Про затвердження плану заходів з реалізації ІІ етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» та проаналізовано результати роботи Робочої групи з сім’ями до яких на період карантину повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання у Піщанському районі.

Участь у методичному дні взяли: директор Піщанської загальноосвітньої спецшколи – інтернат Олена Ацеховська, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Піщанської районної ради Олена Токан, провідний спеціаліст служби у справах дітей Піщанської РДА Сергій Кучанський ; завідувач районного методичного кабінету Ольга Жук.

Під час роботи було складено алгоритм спільних дій щодо роботи із дітьми, які потребують висновків Інклюзивно-ресурсного центру, обговорено ставлення батьків до інклюзивного навчання дітей за місцем проживання, його позитивні сторони для сім’ї та дитини.

За інформацією Піщанського районного центру соціальних служб для сімꞌї, дітей та молоді.