Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. Відзначення цього свята є належною оцінкою Вашої наполегливої, нелегкої праці. Вдячний Вам за сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення профілактики, лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції.

Ваша праця та професіоналізм з попередження надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру дуже важлива. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей.

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК