Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету

ОГОЛОШЕННЯ

  про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та на виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 720, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – конкурс).

  Пріоритет надається програмам (проєктам, заходам) виконання (реалізація) яких спрямовано на:

  • соціально-економічний розвиток;
  • культурно-просвітницьку діяльність;
  • національно-патріотичне виховання;
  • розвиток інклюзивного середовища;
  • краєзнавчу роботу, охорону пам’яток історії та культури;
  • аналітичну діяльність та проведення соціологічних досліджень;
  • допомогу соціально незахищеним верствам населення;
  • екологічну безпеку;
  • протидію корупції;
  • розвиток громадянського суспільства та засобів масової інформації.

  Конкурсні пропозиції, які подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі, мають бути складені державною мовою та містити:

  1. Заяву про участь у конкурсі (складену за формою, зразок якої оприлюднений на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Фінансова підтримка ІГС», підрубриці «Зразки документів»), за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріплену її печаткою (у разі наявності);

  2. Опис програми (проєкту, заходу) та кошторис витрат для її реалізації за формою (зразок оприлюднений на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Фінансова підтримка ІГС», підрубриці «Зразки документів»);

  3. Листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);

  4. Інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема щодо досвіду виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) протягом останніх 2 років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (зразок оприлюднений на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Фінансова підтримка ІГС», підрубриці «Зразки документів»).

  УВАГА!

  На кожному аркуші копій документів керівником інституту громадянського суспільства здійснюється відповідний запис «Копія вірна», вказується дата подання документів, ПІБ та власний підпис.

  Програми (проєкти, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути розраховані не більше ніж на 1 бюджетний рік.

  Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.

  У разі визнання проєкту переможцем конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований інститутом громадянського суспільства з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

  Коштом обласного бюджету фінансуються лише заходи програми (проєкту).

  Фінансова підтримка не передбачає фінансування капітальних видатків, а також виплату заробітної плати та гонорарів.

  Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу) – 50 тис. грн.

  Термін проведення конкурсу – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка».

  Конкурсні пропозиції приймаються з 1 жовтня до 16 листопада 2020 року щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10.30 год до 16.30 год за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, 4 поверх, каб. 412).

  За додатковою інформацією звертатись до працівників Департаменту:

  Василишина Олена – заступниця начальника управління комунікацій з громадськістю – начальниця відділу комунікацій з громадськістю Департаменту;

  Швець Олександр – головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій з громадськістю Департаменту.

  Контактний телефон та електронна пошта: тел.: (0432) 67-25-01, (0432) 67-25-44; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листування обов’язково вказати: «Конкурс проєктів ІГС 2021»).

  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації