13 жовтня 2020 року, в переддень Дня захисника України та Дня українського козацтва, в селі Ставки відбулося відкриття меморіальної дошки учаснику АТО, підполковнику Сил Спеціальної Операції Козьмі Костянтину Івановичу.

Дошка встановлена на фасаді Ставківської загальноосвітньої школи I-II ступенів – ДНЗ, де навчався Костянтин Іванович. У відкритті взяли участь голова Піщанської районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, голова Піщанської районної ради Дмитро Чвалюк, сільський голова Оксана Ратушняк, військовий комісар Піщанського військового комісаріату Яковенко Юрій Михайлович, голова ГО «Піщанське об’єднання учасників АТО» Ярослав Панкевич, учасники бойових дій в зоні АТО, вчителі та учні місцевої школи, жителі села.

Участь у мітингу-реквієму взяли батьки – батько Козьма Іван Павлович, мати- Ніна Іванівна.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Костянтина Івановича. І його рідні і друзі, вчителі згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина.

Почесне право відкрити меморіальну дошку надали учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять військового офіцера. Односельчани та жителі Піщанського району завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Сподіваємось, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про воїна-героя, а пам’ять про Козьму Костянтина Івановича назавжди залишиться в серцях людей.