Шановні захисники України, ветерани війни і військової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва!

Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби, завзяття і сили солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Слава Україні!

З повагою, Голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк