Вчора, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, відбулась робоча нарада з керівниками ДОЗ ОДА та Вінницької міської ради, департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, обласного лабораторного центру МОЗ, Центрів первинної медико-санітарної допомоги, ГУ Національної поліції у Вінницькій області, а також представників Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  В ході зібрання на обговорення було винесено ряд питань, що стосувались обліку осіб, які перебували в контакті з хворими на COVID-19 та алгоритму дій сімейних лікарів і лікарів швидкої медичної допомоги при виявлені хворого на коронавірус, чи пацієнта з підозрою.

  Так, Сергій Здітовецький наголосив на необхідності посилення контролю за обліком осіб, які мають перебувати на самоізоляції, в тому числі і контактних. Задля цього необхідно покращити співпрацю медичних закладів та ГУ Національної поліції у Вінницькій області. Крім того керівник дав доручення провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з сімейними лікарями, стосовно обов’язків, які на них покладаються в зв’язку з епідемією коронавірусної хвороби COVID-19 та дією карантинних обмежень.

  Разом з тим, значна увага була приділена питанню необхідності систематичного надання інформації соціальним службам області, щодо хворих на коронавірус, які потребують їх допомоги. Наразі, за словами заступника директора департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА Олександра Мельника, їх структурний підрозділ не отримує достатню кількість інформації щодо осіб, яких вони обслуговують, на предмет того, чи хворі вони на коронавірус, перебували в контакті з хворими, або знаходяться на самоізоляції і потребують допомоги з боку соціальних служб.

  Загалом, підсумовуючи обговорені питання, Сергій Здітовецький дав відповідні доручення за напрямками роботи присутнім учасникам наради, які сприятимуть посиленню контролю за поширенням COVID-19.