У суботу, 17 жовтня, лісівники Вінниччини долучились до загальнодержавної екологічної акції «Озеленення України», в рамках якої заплановано висадити 1 мільйон дерев по всій Україні. На Вінниччині висадили понад 100 тис дерев.

  В цей день лісівники заліснювали по області 28 ділянок загальною площею 26 га.

  Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, відкриваючи акцію у Медвідському лісництві ДП «Вінницький лісгосп» поінформував учасників акції про те, що у вересні цього року між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України,

  Державним агентством лісових ресурсів України і Благодійною організацією «Озеленення України» підписано Меморандум про співпрацю щодо створення лісів, проведення загальнодержавних екологічних акцій з висаджування дерев та співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища. Першим дієвим кроком в реалізації Меморандуму стала Всеукраїнська акція «Озеленення України» з осіннього висаджування 1 мільйона дерев.

  Державні підприємства лісового господарства Вінниччини для проведення акції підготували земельні ділянки та посадковий матеріал і знаряддя праці. Посприяла і погода, адже в грунті достатня кількість вологи.

  Активну участь в акції взяли усі державні підприємства лісового господарства Вінниччини, ветерани лісового господарства, оргкомітет Благодійної організації «Озеленення України» у Вінницькій області, волонтери, екоактивісти.

  В свою чергу жителі територіальних громад області, працівники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування також долучилися до озеленення територій шкіл, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.