Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Усі ми щодня користуємося транспортом. І це професійне свято – ще один привід висловити слова вдячності за вашу працю.

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою та своїми традиціями. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але всі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи і завжди зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах!

Бажаю, щоб ваша праця завжди приносила вам лише радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

З повагою, Голова райдержадміністрації Олександр ГАВРИЛЮК