Сьогодні 28 жовтня з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників, голова райдержадміністрації Гаврилюк Олександр Анатолійович, заступник голови районної ради Міщенко Володимир Володимирович, вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні , хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи, заради рідної Вітчизни. У цей день ми згадуємо тих, хто великими подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом. Велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких та рідних. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Довгих років життя Вам, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим!