Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Днем соціального працівника !

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Соціальний захист – це особлива галузь, яка найближче стоїть до життєвих інтересів усіх громадян. Ви творите добро та виявляєте милосердя. І це Ви робите не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

У цей святковий день висловлюю Вам щиру та глибоку вдячність за Вашу самовіддану працю, за чуйність і увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки.

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом та бажаю успіхів у нелегкій, але такій необхідній роботі, здоров’я, благополуччя та щастя Вам і Вашим близьким!

Нехай гарний настрій супроводжує Вас щодня, а всі добрі справи повернуться до Вас сторицею.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей, натхнення і творчих успіхів у вашій благородній справі!

З повагою Голова райдержадміністрації Олександр ГАВРИЛЮК