Обласна комісія з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства включила до переліку для фінансової компенсації 16 підприємств області.

  Загальна сума компенсації становить 14,6 млн. грн. Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації.

  Під час засідання, яке відбулось 11 листопада, комісією опрацьовано подані пакети документів від суб’єктів господарювання - юридичних осіб, незалежно від організаційно-правової форми та власності і фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність у галузі садівництва, ягідництва та хмелярства.

  Заявки на отримання державної підтримки подало 17 господарств області. Садівникам області частково компенсують вартість садивного матеріалу та проведених робіт із встановлення шпалери та систем краплинного зрошення.

  За результатами засідання обласної комісії, в зведену відомість про фактичні витрати та попередні обсяги компенсації у садівництві включено 16 підприємств із загальною сумою компенсації 14,6 млн. грн.