Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Шановні аграрії району! Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю. Саме ви справжні господарі землі.

Бажаю вам, шановні хлібороби, здоров'я, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк