Вітаю зі святом усіх, хто працює на землі!

Люди і земля – найцінніше, що у нас є.
  А люди, які працюють на землі, викликають особливу повагу.
  Результати вашої роботи щодня маємо на столі – це важлива і тяжка щоденна праця.

Вінниччина вчергове має лідируючі позиції: перші в Україні за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства. Друге місце в державі область займає з виробництва валової продукції сільського господарства на 1 особу.

Частка регіону в загальнодержавному виробництві сільськогосподарської продукції складає 7,6 %.

Попри цьогорічну посуху, аграрії області змогли отримати гарний урожай.

У галузі тваринництва Вінниччина займає перше місце серед регіонів України з виробництва м’яса, утримує найбільше за чисельністю поголів’я ВРХ та птиці, друге місце - з виробництву молока. 8,7% світових чорноземів становлять українські – 27,8 млн га. Загальна площа чорноземів світу – 314 млн га (2,4% від усіх ґрунтів). За цим показником Україна посідає четверте місце у світі: 44% території України займають чорноземи, зокрема, й вінницькі.

Наш регіон вже сьогодні є реальним гравцем на світовому аграрному ринку – у вінницьких сільгоспвиробників є великі можливості.

І нам треба зосередитись на експорті готової продукції, а не сировини. Так, на модернізацію потрібні інвестиції. Ситуація з бізнесом може бути кращою, ніж є. Нам треба разом докласти зусиль, щоб вінничани працювали на рідній землі, а не їхали на заробітки.

З початку року в АПК області завершено реалізацію 25 інвестиційних проектів.

Продовжується реалізація ще 64 інвестиційних проектів в різних галузях АПК.

Гроші йдуть туди, де є економічна свобода, а не корупція. Тому тут треба діяти – красивих слів замало.

Пандемія внесла свої корективи, але агропромисловий комплекс працював стабільно.

Дякую, що ви не допустили збоїв у поставках продовольчих товарів, без затримок почали жнива.

Я бажаю вам щедрих врожаїв! Нехай ваша праця буде належно оцінена, а прогнози погоди тільки радують! Міцного здоров’я Вам, витримки та злагоди у кожен дім!

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов