Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. І щодня ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Бажаю всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою, Хай всі ваші задуми будуть реалізовані! Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.

З повагою, Голова районної державної адміністрації

Олександр ГАВРИЛЮК