21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Сьогодні в смт Піщанка відбулося покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні. Вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени-взимку 2013-2014 років захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір прийшли голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Михайло Ковтюк, завідувач сектору культури, молоді та спорту Світлана Дреліховська, державні службовці райдержадміністрації, працівники галузі культури.

Вони вклонилися героям Небесної Сотні та всім українським захисникам, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави. І всім тим, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній державі.

Захід відбувся з дотриманням карантинних обмежень.