Шановні жителі району!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО. Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щиро вітаю всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України. Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!

З повагою,