Важливою складовою роботи уповноважених органів з питань пробації є робота із правопорушниками: сприяння працевлаштуванню, здобуттю освіти, залучення клієнтів пробації до суспільно-корисної діяльності та багато інших соціально-виховних заходів.

Піщанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області задля ефективного виконання своїх службових обов’язків та функцій активно взаємодіє з добровільними помічниками – волонтерами пробації, які залучаються до проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

23 листопада 2020 року працівниками Піщанського районного сектору пробації спільно з волонтером Складаним Петром Павловичем проведено захід із засудженими, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме не мають постійного місця роботи, і, відповідно, важке матеріальне становище.

Акцентували увагу на тому, що у засуджених є можливість працевлаштуватись і не потрібно для цього далеко їхати, було б тільки бажання працювати. Перевагою для засуджених осіб є робота в своєму регіоні, так як можливо спокійно працювати і не порушувати виконання обов’язків, покладених на них судом. А ще, маючи стабільні доходи, відпаде потреба вчиняти правопорушення.

Захід проведено з метою надання порад щодо працевлаштування засуджених та, як наслідок – недопущення вчинення ними повторних правопорушень.

Провідний інспектор Піщанського РС Вікторія Столярик