Голова ОДА Сергій Борзов торкнувся важливої теми, яку підняла перша леді Олена Зеленська стосовно змін Санітарного регламенту та норм і порядку організації харчування учнів.

  Сергій Борзов акцентував увагу на суттєвих змінах законодавчих норм, що дадуть змогу реформувати систему шкільного харчування. «Насправді змін набагато більше. І якщо ви хочете почитати про всі, це можна зробити за посиланням https://bit.ly/3b6SK1G ...Щодо гігієнічних вимог до харчоблоків, персоналу та способів транспортування продуктів, то раніше їх не було. Тепер вони з’явилися та обов’язкові для виконання».

  Голова ОДА зауважив, що у 2020 році вперше було виділено державну субвенцію для шкіл. Як зазначила у своєму дописі на Фейсбук Олена Зеленська, субвенція була використана для закупівлі обладнання й модернізації харчоблоків у 1908 закладах.

  Нова методологія закупівель та система НАССР зі свого боку допомагають посилити контроль якості та знизити ризик постачання до шкільних їдалень небезпечних і неякісних продуктів.

  «Без цієї роботи впроваджувати зміни у шкільних їдальнях було б неможливо. 2021 рік ми присвятимо оновленню меню у школах ,- йдеться у дописі Олени Зеленської.-Я пишу про все це сьогодні, бо сподіваюся, що багато батьків, чиї діти навчаються у школах, читають мої дописи. І що вони, знаючи, які законодавчі зміни були затверджені та набули чинності з 1 січня 2021 року, цікавитимуться, як у їхніх школах дотримуються нових норм і порядків. Я дуже розраховую на ваш інтерес та підтримку».