6 січня, за дорученням голови ОДА Сергія Борзова в онлайн режимі відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, що реорганізуються.

  Участь у нараді взяли керівники або заступники управлінь/відділів соціального захисту, служб у справах дітей, керівників апарату, бухгалтерської та кадрової служби райдержадміністрацій.

  Ключові питання обговорення стосувалися порядку реалізації заходів з реорганізації РДА. Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив Порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків райдержадміністрації, що припиняють свою діяльність.

  На початку наради Наталя Заболотна підкреслила, що, безумовно, процес реорганізації райдержадміністрацій та їх структурних підрозділів повинен бути в правовому полі, із дотриманням законодавства та відповідних постанов КМУ.

  «Ми готові почути кожного керівника району та допомогти у вирішенні актуальних питань, аби процес реорганізації РДА на Вінниччині пройшов найбільш оптимально, швидко та прозоро, з дотриманням вимог законодавства», - зауважила Наталя Заболотна.

  Процес реорганізації РДА координуватиме обласна державна адміністрація. Так, розпорядженням голови ОДА про встановлення граничної штатної чисельності працівників 6 РДА від 31 грудня 2020 року встановлено таку граничну штатну чисельність працівників РДА в сформованих районах: Вінницька – 257, Гайсинська – 170, Жмеринська – 125, Могилів-Подільська – 124, Тульчинська – 128, Хмільницька – 115.

  Важливо, що в процесі реорганізації буде забезпечено безперервність надання всіх послуг, у першу чергу - в соціальній сфері.

  «Зокрема, в повному обсязі буде збережено діючі Служби у справах дітей та максимально збережено штат і структуру Управлінь соціального захисту. Варто відзначити, що Служби у справах дітей та Управління соціального захисту будуть і надалі надавати послуги як відокремлені підрозділи в розрізі всіх 27 районів області, які існували до реформування районів», - зауважила перший заступник голови ОДА.

  Підбиваючи підсумки наради, Наталя Заболотна підкреслила, що у процесі реорганізації повинні бути сформовані ефективні структури районних державних адміністрацій, в яких працюватимуть тільки найкращі спеціалісти.