Запрошуємо громадських активістів, представників НУО та органів місцевого самоврядування з Тернопільської, Київської, Одеської, Дніпропетровської та Вінницької областей, для яких пріоритетом є розвиток власного регіону/області, співпраця влади з громадою та активна участь у процесі децентралізації - прийняти участь у Форумі «Школа Молодої Демократії».

  Під час Форуму будуть презентовані локальні ініціативи, які були реалізовані учасниками проекту «Школа Молодої Демократії» протягом липня-жовтня 2016 року. На Вас чекатимуть: обмін досвідом, нетворкінг та дискусійні панелі з представниками влади та громадськості на найактуальніші теми Вашого регіону, такі як, наприклад, «Механізми співпраці влади та громади», «Впровадження бюджету участі», «Роль громадських ініціатив» тощо.

  Дати проведення Форуму:

  • 25.10 – Тернопіль (для учасників з Тернопільської області)
  • 26.10 – Київ (для учасників з Київської області)
  • 28.10 – Одеса (для учасників з Одеської області)
  • 29.10 – Дніпро (для учасників з Дніпропетровської області)
  • 31.10 – Вінниця (для учасників з Вінницької області)

  Форум є заключною частиною польсько-українського проекту «Школа Молодої Демократії». Проект реалізується Фондом християнської культури «Знак» (Польща), ГО Молодіжна Альтернатива (Україна) та СГО Фундація Локальних Ініціатив Донеччини (Україна) у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку МЗС Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

  Організатори повертають учасникам витрати на проїзд в межах області, в якій проходитиме захід, та забезпечують харчування. Програма та адреса проведення будуть повідомлені відібраним учасникам електронною поштою.

  Для реєстрації на захід скористайтеся посиланням: https://goo.gl/forms/viAjVwjlzSGf15O23