Минулого тижня в актовому залі Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області пройшов черговий кущовий семінар для бухгалтерів і керівників аграрного сектора. На семінар з'їхалися бухгалтера найдальших, прикордонних з Молдовою районів Вінницької області - Крижопільського, Ямпільського, Томашпільського та Піщанського.

  Відкрила семінар – заступник начальника - начальник Крижопільського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Сузанська Людмила Степанівна. Вона привітала учасників семінару з минулим Днем працівників сільського господарства та звернула увагу присутніх на те, що в даних районах переважає аграрна специфіка і тому такі семінари дуже необхідні.

  Далі, голова Вінницького відділення громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» у Вінницькій області Поліщук Ю.Г., також, привітала учасників семінару з минулим святом, продемонструвала фільм "І Бог створив бухгалтера" і "Баланс -25", розповіла про діяльність Клубу. А потім почалася найбільш активна і продуктивна частина семінару. Темник Катерина Іванівна – лектор-єксперт «Всеукраїнського бухгалтерського Клубу», податковий консультант,член спілки податкових консультантів України,бухгалтер – економіст – практик, ПП з обліку й аудиту; консультування з питань податкового законодавства, розглянула найактуальніші питання на сьогоднішній день: Перспективне законодавство: огляд пропозицій Мінфіну щодо змін у Податковому кодексі. Готуємось до закриття спец режиму з ПДВ. Знижуємо податкові ризики - захищаємо активи, аналізуємо і виправляємо помилки за час мараторію: - по цивільно- правових відносинах, для уникнення скритих трудових відносин; - з порушення строків виплати зарплати,відпустки; - з індексації доходів; - коригування середньої зарплати; - з оплати днів відрядження; - з готівкових операцій. Підтверджуємо дійсність господарських операцій: - по списанню МТР, зокрема ПММ. Відображення акцизного податку. Підтверджуємо правильність застосування цін на продукцію в 2014-2016 роках. Списуємо ОЗ нині та чекаємо змін в ст.189 ПКУ для утилізації запасів.

  Семінар пройшов у інтерактивній формі, звучали цікаві питання, а у відповідь надавались чіткі та конкретні відповіді. Тільки потрібне і нічого зайвого. Обговорювалися спірні питання та давалися поради. Ніхто не залишився байдужим.

  Учасники семінару з зацікавленням слухали представника «1С Україна» Віталія Коваля, який розповів про зміни в роботі системи та надав чіткі рекомендації.

  Розходилися всі дуже задоволені, дякували організаторам за прекрасну атмосферу спілкування, за унікальну можливість отримати відповіді на актуальні питання, запрошували продовжувати проводити подібні заходи і в інших районах.