Щодня кожен з нас вирішує масу питань. Іноді «термінові» і «невідкладні» справи примушують забути про себе. Навіть відчуваючи себе хворим, ми відкладаємо візит до лікаря, оскільки не вважаємо нашу недугу гідною уваги і дорогоцінного часу. Іноді не вистачає необхідної інформації, або нами володіють помилкові переконання, що заважають вчасно звернутися за допомогою. Та все ж необхідно пам'ятати, що наше здоров'я тільки в наших руках. Займайтеся його зміцненням щодня і ніколи не відкладайте візит до лікаря.

  28 березня 2016 р. проведено груповий захід « Разом подолаємо туберкульоз» із вагітними жінками, фахівцями із соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ Токарчук Л.О., Редько Т.А. та лікарем-гінекологом Головатюком В.П. в консультаційному пункті при жіночій консультації.

  Під час заходу вагітні жінки були проінформовані про основні джерела інфекції, шляхи передачі туберкульозу, методи профілактики хвороби та лікування.

  Даний захід проведено з метою профілактики соціально небезпечних хвороб, формування у молоді здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я.

  Увага! Будьте пильними, помітивши будь-яку з ознак туберкульозу! Якомога швидше зверніться до лікаря! Не затримуйте час звернення за медичною допомогою, бо чим раніше виявлений туберкульоз, тим ефективніше буде його лікування.

  Фахівець із соціальної роботи Токарчук Л.О.