СНІД - це синдром набутого імунодефіциту, тобто хвороба, викликана вірусом. Його збудником є вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), який вражає лейкоцити крові і різко знижує опірність організму до інфекційних і пухлинних захворювань. Інфікування ВІЛ/СНІД здебільшого є наслідком власної поведінки.

  В нашій країні кожен 100-й ВІЛ інфікований. СНІД спричиняє смерть мільйонів дорослих людей у розквіті сил.

  Дуже часто основною причиною смертності є навіть не СНІД, а інші інфекції, з якими ослаблений ВІЛ-інфекцією організм не може боротися. Отже, краща профілактика СНІДу - це дбайливе ставлення до самого себе та чистота у стосунках з іншими людьми. Якщо весь час ми змінюємо статевих партнерів без розбору - то ми не поважаємо ані себе, ані інших.

  15 грудня 2016 року працівниками Піщанського РЦСССДМ спільно з КВІ та Піщанським бюро правової допомоги було проведено захід для умовно -засуджених, з метою забезпечення профілактики та попередження поширення інфекції ВІЛ/СНІД на тему: «Краща профілактика СНІДУ це – дбайливе ставлення до себе »!!!

  На заході було висвітлено питання щодо історії виникнення СНІДу, статистики по нашій країні та світі, шляхів зараження, симптомів, профілактики та спроб лікування. Переглянуто презентацію до теми, з обговорення питань що виникають. Працівники бюро правової допомоги надали консультацію присутнім щодо прав і обов’язків пацієнтів, переглянули презентацію до даної теми.

  Всі учасники заходу отримали буклети підготовлені працівниками центру та відділом бюро правової допомоги до висвітлених тем.

  Директор центру Тетяна РЕДЬКО