В рамках обласної патріотично-інформаційної акції «Дякуємо, що патріоти!», яка проходить за ініціативи ГО «ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО», з метою виховання в школярів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни, в навчально – виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - гімназія» відбулася зустріч учнів 9 – 11 класів школи – гімназії та учнів НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - ліцей» з учасниками бойових дій у зоні АТО Гуменним Леонідом, Літвіновим Андрієм, Терецем Ярославом (волонтер), Стафійчуком Юрієм.

  Спілкуючись з школярами, учасники АТО розповіли про події на сході України, про значні втрати, про визволені міста та села, визначні місця східної України. Розмова йшла про єдність української нації, про загальнолюдські цінності, про мир і спокій. Був дуже цікавий і відвертий діалог, де діти ставили багато питань і отримували відверті відповіді.

  Цей захід був важливий ще й тим, що школярі та педагогічні колективи навчальних закладів висловили щирі слова подяки й шани військовим, які, не шкодуючи власного життя, воювали і сьогодні воюють на сході, аби в Україні був мир та спокій.