Згідно розпорядження голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від 20.01.2017 р.), з 20 січня 2017 року оголошено чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі - Конкурс).

  У Конкурсі беруть участь:

  - проекти, розроблені та подані сільськими, селищними, міськими радами, в тому числі об’єднаних територіальних громад, районними радами Вінницької області;

  - проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені спільно з органами місцевого самоврядування та спільно з громадськими організаціями і приватними структурами (в разі наявності договору про спільну діяльність).

  Максимальний розмір гранту – до 200 000 грн.

  Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75% загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

  Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу.

  Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.

  У конкурсі можуть брати участь не більше 2-х проектів від подавача.

  Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проекту - до 17 лютого 2017 року відповідно реєстраційної карти проекту за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciIWt5RiXMeM4PvUS8vBLBUyLvJCq7lUgA_2OwcPKZ4FBrBQ/viewform

  Не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

  Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді - до 16 год 28 лютого 2017 року.

  З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:

  • обласної Ради www.vinrada.gov.ua

  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua

  • Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua http://www.vin.gov.ua/web/upravlinnya/web_dumsrr.nsf/WebGr_View/main

  Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua

  Проекти подаваються або надсилаються поштою до 28 лютого 2017 року за адресою Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”

  Контактні особи: Ратушняк Інесса Анатоліївна, Макаренко Катерина Юріївна тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації