Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (долі – інститут) з 01 квітня 2017 року розпочинає прийом документів від вступників на спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням та за договором. Для всебічного задоволення потреб органів публічної влади у професійному навчанні службовців, набір відбуватиметься за сучасними та затребуваними освітніми програмами в галузі публічного управління, деякі з яких не мають аналогів в Україні.

  Запрошуємо для вступу до інституту на денну та заочну (в т.ч. з елементами дистанційної) форми навчання за держзамовленням та за договором (для вступників за договором відсутні вимоги щодо стажу державної служби та перебування на державній службі).

  25 березня 2017 року об 11.00 год в інституті відбудеться День відкритих дверей, у ході якого будуть представлені нові освітні програми. Вступникам буде надано можливість пробного складання вступного екзамену – комп’ютерного тестування. Детальну інформацію можна отримати на офіційному веб – сайті інституту та за телефонами 048 705-97-12, 705-97-11, 063 122-999-7.