Під такою назвою минулого місяця стартував міжнародний флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну.

  Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

  Акцію організували Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

  Довідково Стати учасником акції можна наступним чином:

  1. Роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб це Україна“ або “Trident is Ukraine“ (зразок - http://bit.ly/2kSjx4x) та зробіть горизонтальне фото.
  2. Фото розмістіть на офіційній сторінці акції www.facebook.com/events/234505363677566/ та на своїх сторінках у соціальних мережах, обов’язково вказавши хештеґ #ТризубцеУкраїна #TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.
  3. Також можна відправити фотографії, де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото, на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.
  4. В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.
  5. Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Плакати завантажити за наступним посиланням: https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa?dl=0

  Наприкінці серпня 2017 р. в м.Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори “Дніпро 2017“ планується фото-виставка найкращих та найцікавіших фотографій.