19 квітня 2017 р. працівниками Піщанського РЦСССДМ проведено захід «Як не стати жертвою насильства» з учнями ЗОШ І – ІІІ ст. с. Дмитрашківка та с. Кукули.

  Метою заходу було ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності.

  Під час проведення заходу працівники центру наголосили також на небезпечній грі «Синій кит», яка є досить популярною серед дітей та підлітків. Основні причини, що підштовхують дитину до участі до таких ігор, полягають у відсутності батьківської уваги і любові, а також в нестачі соціалізації дитини в суспільстві.

  Якщо Ви помітили, що дитина захопилася цією грою, то краще що можна зробити в такій ситуації – поговорити з дитиною про віру, надію, любов, про цінності життя, дати зрозуміти своїй дитині, що її люблять і приймають такою, якою вона є. Дуже важливо при цьому говорити з нею не зверхньо, а на рівних.

  Із школярами було проведено також анкетування щодо визначення залежності від комп’ютерних ігор. Із даних анкет стало відомо, що всі діти мають в дома доступ до мережі Інтернет та грають часто в комп’ютерні ігри, але у разі відсутності доступу до комп’ютерних ігор віддають перевагу проведення дозвілля із друзями, рухливим іграм.

  Піщанський РЦСССДМ