З метою сприяння розвитку творчих здібностей дітей та молоді, підвищення їхньої самооцінки, впевненості в собі в Піщанській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат Піщанським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відповідними службами району проведено районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Повір у себе і у тебе повірять інші».

В заході взяли участь діти та молодь району, директора загальноосвітніх закладів, голови сіл Кукули і Ставки, голова селища Піщанка, представники районного центру зайнятості і Піщанського бюро правової допомоги.

Учасників фестивалю привітали голова районної ради Д. Чвалюк і заступник голови районної державної адміністрації М. Ковтюк, вручили дітям подарунки, а учасникам - нагороди.

Фестиваль розпочали з виставки дитячих робіт та екскурсії по школі. А далі - приймали участь у майстер-класах: по виготовленню штучних квітів, приготуванню великоднього печива та презентації роботи авіамодельного гуртка будинку школярів та юнацтва. Програма фестивалю була цікава та насичена. Позитивом наповнила серця концертна програма підготовлена вихованцями та педагогічним колективом закладу (директор Ацеховська О.В.).

Кращі роботи переможців фестивалю преставлені на обласній виставці, яка проходить у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї з 27 квітня по 11 травня 2017р.

Піщанський районний центр СССДМ