15 травня 2017р. працівниками Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з нагоди святкування «Дня матері» та «Міжнародного дня сім’ї», було проведено груповий захід з вагітними жінками, які пребувають на обліку у консультаційному пункті Піщанської ЛПЛ при жіночій консультації та тему: «Я майбутня молода мати».

  Захід було проведено з метою усвідомлення значущості матері, зосередження на моральній культурі, формування почуття любові, ніжності та відповідальності, уміння оцінити роль матері у житті дитини, ознайомлення з інститутом сім’ї, стимулювання до проявів поваги власної сім'ї.

  В заході взяли участь: начальник служби у справах дітей; спеціаліст з професійної орієнтації Піщанського центру зайнятості; заступник начальника Піщанського УПСЗН; головний спеціаліст Піщанського бюро правової безоплатної допомоги та лікар - інфекціоніст.

  В ході заходу у присутніх виникали актуальні питання, на які запрошені спеціалісти давали вичерпну відповідь. Працівниками центру до даної теми було підготовлено відеоматеріали. Після завершення заходу, всі учасники отримали інформаційні буклети і пам’ятні подарунки.

  Отже, ми з’ясували та усвідомили, яку надзвичайно важливу роль і значущість відіграє в житті кожної дитини матір, що її потрібно оберігати і цінувати, як найдорожчий скарб на землі.