Піщанським РЦСССДМ було проведено заходи присвячені «Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми» який відзначають 30 липня.

  Основою метою заходу було донесення інформації до людей, які планують працювати чи вже працює закордоном. Головним наголошенням було, як захистити себе, щоб не стати жертвою торгівлі людьми.

  03.08.2017 р. фахівцями із соціальної роботи було проведено захід в Піщанському РЦЗ, із особами які перебувають на обліку по безробіттю та із військовослужбовцями, які проходять службу у прикордонному відділі «Болган» Могилів-Подільського прикордонного загону.

  Із учасниками заходу було обговорено причини, форми та ознаки торгівлі людьми.

  По закінченню заходу працівниками центру розповсюджено інформаційні буклети «Правда про торгівлю людьми».

  Від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Статистика надання допомоги постраждалим особам в Україні свідчить, що чоловіки і жінки становлять приблизно однакову кількість серед постраждалих; 10% постраждалих – діти, які є особливо вразливою та незахищеною групою. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

  Піщанський РЦСССДМ