Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.

  Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

  Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

  У Вінницькій області бюро будуть утворені у: м. Вінниця, м. Бар, м. Жмеринка, м. Бершадь, м. Немирів, м. Іллінці, м. Ладижин, м. Калинівка, м. Погребище, м. Липовець, м. Хмільник, м. Могилів-Подільський, м. Ямпіль, м. Тульчин, м. Шаргород, смт Тиврів, смт Літин, смт Оратів, смт Тростянець, смт Чечельник, смт Теплик, смт Вапнярка, смт Муровані Курилівці, смт Чернівці, смт Піщанка, смт Крижопіль..

  Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

  Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

  Додаткова інформація за телефоном: (04348) 2-11-72.

  Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!