Дорогі учні, педагоги, батьки! Шановні жителі району!

  Святом знань, молодості, надії розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. 1 вересня однаково хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, малиновим дзвоником, що вперше покличе першокласників на такий очікуваний Перший урок, і нагадає випускникам: ще мить – і перед ними простелиться дорога справжнього, часто бурхливого, дорослого життя.

  Дорогі учні! Сподіваємося, що День знань стане очікуваним кроком у світ Мудрості й Вкраїнської Звитяги, а зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності, мудрості, виваженості та любові до свого краю, своєї сім’ї. Переконані, що ви докладете усі свої набуті знання, юнацьке завзяття в розбудову молодої Української держави. Адже народилися у незалежній Україні, омріяній предками багатьох поколінь, зрошеній потом та кров’ю сотень тисяч наших безсмертних героїв. Тож будьте гідними їх пам’яті, вчіться, працюйте й боріться за те, щоб наша земля стала процвітаючою, розвинутою, по-справжньому європейською Україною.

  З теплотою в серці висловлюємо слова вдячності педагогам, які не лише навчають мудрості молоді спраглі серця, а й виховують покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України.

  Тож нехай день знань стане для нинішніх школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Треба завжди пам’ятати, що дорога знань цікава і по-справжньому нескінченна.

  Щастя, добра, злагоди, достатку, натхнення усім, для кого в цей день розпочинається навчальний рік. Незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів та славних перемог!

Голова районної державної адміністрації П. Десятник

Голова районної ради Д. Чвалюк