Особливості підготовки учнів 11 класу до проведення ЗНО та виявлення результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

  Заступники директорів шкіл Піщанського району 9листопада 2017року взяли участь в семінарі на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІст.№2 на тему “Особливості підготовки учнів 11 класу до проведення ЗНО та виявлення результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти“.

  Семінар по обміну досвідом організували заступник директора з навчально – виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дмитрашківка Горюнова Н.Г та завідувач РМК Степуленко Д.В.

  Робота семінару розпочалася з візитівки школи. У практичній частині семінару заступники директорів шкіл провели зустріч по обміну досвідом з питань: “ Організація допрофільного та профільного навчання у школі“, “Система роботи вчителя у рамках реалізації програми “Обдарована дитина“, “ЗНО як показник якості знань учнів і діяльності вчителя української мови“, ”Формування предметних і життєвих компетенцій на уроках фізики з використанням сучасних технологій в навчальному процесі “, ” Предметна позакласна робота з англійської мови як складова підготовка до ЗНО“.

  У заключній частині семінару відбулося засідання «круглого столу», перегляд презентацій досвіду роботи керівництва школи та вчителів - предметників.