13 листопада 2017 року соціальним працівником Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено індивідуальну роботу (інформаційну бесіду) із вагітними жінками з метою надання соціальної допомоги та обговорення проблеми відмови від новонароджених дітей.

  Відмова матері від своєї дитини - форма девіантної поведінки - поширене соціально-психологічне явище, яке стало надзвичайно актуальним у наші дні.

  Життя без родини в умовах тривалої соціальної ізоляції, в обмеженому, замкнутому колективі звужує можливості формування особистості, сприяє згасання мотивації до морального та інтелектуального вдосконалення. Особливо катастрофічна доля немовлят, які залишилися без матері відразу після народження, оскільки саме в перші дні і місяці життя дитині найбільш необхідний постійний тілесний контакт з біологічною матір'ю.

  Вагітних жінок ознайомлено з соціально - психологічними причинами відмов від материнства та вивчено роль сімейного чинника у відмові від дітей. Присутні молоді жінки активно вели діалог та обговорювали проблеми.