17 листопада 2017 року директор Піщанського РЦСССДМ Токарчук Л.О. провела з соціальними працівниками методичний день на тему: «Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей».

  Під час проведення заходу обговорено Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 - 2026 роки (розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 р. №526-р);

план заходів з реалізації I етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2016 роки; розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 04.10.2017 р. № 686 «Про міжвідомчу робочу групу з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей».

  До проведення методичного дня залучено начальника служби у справах дітей Піщанської РДА Кочерган Ю.І., яка ознайомила учасників з Постановою КМУ від 09.08.2017 р. №576 «Про внесення змін до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад».

  Директор центру перевірила професійний рівень компетенції фахівців із соціальної роботи, які працюють із сім'ями з дітьми, шляхом проведення тестування. За результатами проведеного тестування фахівці із соціальної роботи показали достатній рівень професійної компетенції. По закінченню обговорено результати тестування, надано методичні рекомендації щодо покращення рівня професійної компетенції працівників та внесено пропозиції фахівцями із соціальної роботи щодо подальшої роботи із сім’ями та дітьми.

  Директор Піщанського РЦСССДМ Токарчук Л.О.