Прояви насилля супроводжує людство протягом багатьох років. Насильство - це будь-які навмисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одної людини по відношенню до іншої, якщо вони порушують конституційні права й свободи члена сім'ї як людини та громадянина й завдають йому моральних страждань, шкоди фізичному чи психічному здоров'ю. Тому, з метою попередження цих явищ,

  24 листопада 2017 року фахівцями з соціальної роботи Піщанського РЦСССДМ проведено профілактичну бесіду з особами, які перебувають на обліку в Піщанському РС з питань пробаціїт на тему: «Ні! насильству». В ході зустрічі обговорено види насильства та причини його вчинення. Також наводились приклади конструктивного вирішення конфліктів та методи подолання агресії.

  До уваги всіх присутніх були представлені соціальні ролики на відповідні теми. Таким чином, учасники заходу мали змогу обговорити проблемні питання насильства, які можуть виникати по відношенню один до одного. Основною метою стала профілактика жорстокої поводження, непорозуміння в сім’ї, та донесення тих знань, що насилля є порушенням прав людини. Наприкінці зустрічі гості залишилися задоволеними від почутого та побаченого, це змусило їх дійсно замислитись над тим, що ці проблеми стосуються кожного з нас.

  Піщанський РЦСССДМ