Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Оголошення про проведення конкурсного добору директорів комунальних закладів: Піщанський краєзнавчий музей та Музей П.І.Муравського

Сектор культури, молоді та спорту Піщанської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про музеї та музейну справу», Закону України «Про культуру», оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів: Музей П.І.Муравського (далі — Музей) (адреса Музею: вул. Муравського, 20, с. Дмитрашківка, Піщанський район, Вінницька область 24714) та Піщанський краєзнавчий музей (адреса Музею: вул. Вишнева, 2, смт. Піщанка, Піщанський район, Вінницька область 24700)

Рушійною частиною інноваційного розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу ˗ хедхантинг та рекрутинг, вміння вести переговори, креативність та гнучкість у вирішенні поставлених завдань, розуміння світових тенденцій та трендів у пошуку працівників, здійснення постійного моніторингу і аналізу вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи та інших джерелах, що максимально сприятиме оперативному задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Законодавство не звільняє роботодавця від відповідальності за нещасні випадки, які сталися з відрядженими працівниками. Які документи регламентують правила безпеки у відрядженнях. І що повинні знати про це працівники та їхні керівники.

Поїздки не вважатимуться відрядженнями, якщо:

• працівник для виконання певних робіт за розпорядженням роботодавця виїхав за межі населеного пункту (його постійного місця роботи), але не в’їхав на територію іншого населеного пункту;

Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

Це дозволить навести лад в системі та посприяє боротьбі з корупційними та шахрайськими схемами, через які лікарняний можна було просто купити. Електронний реєстр листків непрацездатності принесе більше прозорості та відкритості в процесі видачі лікарняного.

Шановні жителі району!

Відповідно до листа Національної служби здоров’я України, повідомляємо Вас про можливе припинення та тимчасове призупинення дії Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу (далі Декларація).

Згідно Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, підставами для припинення Декларації є:

Виробничий травматизм є більшою мірою наслідком недоліків й упущень у роботі керівників підприємств і спеціалістів з охорони праці і меншою мірою – самих працівників.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» завдання страхування від нещасного випадку та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності:

Як часто на роботі люди розчаровуються, стикаючись із незадовільними умовами праці, а також неефективним стилем спілкування керівника з підлеглими, складними психологічними типами колег, браком можливостей для кар’єрного зростання. Усі ці та багато інших чинників є причиною виробничого стресу (work-related stress).

Сучасні стандарти з охорони праці в різних країнах світу, зокрема британський PAS 1010:2011 «Менеджмент ризику. Настанова з менеджменту психологічних ризиків на робочому місці», російський ГОСТ Р 55914-2013, канадський CAN/CSA-Z1003-13/BNG9700-803/2013 National Standard of Canada «Psychological health and safety in the workplace» значну увагу зосереджують саме на проблемі стресу.

Гаряча телефонна лінія системи БПД 0 800 213 103

З жовтня 2015 року фахові юристи приймають дзвінки з різних куточків України, а вже у листопаді минулого року зафіксовано мільйонний дзвінок.

Функціонування Єдиного контакт-центру забезпечують оператори стаціонарних офісів у Чернівцях та Сумах.

На початку він створювався для інформування про те, як скористатися безоплатною правовою допомогою.

Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» оголошує обласний конкурс «Заклад дружній до людей», який проводиться в рамках проекту «Доступність для всіх» з метою виявлення найбільш «доступного» закладу Вінниччини для осіб з інвалідністю.

У конкурсі можуть брати участь будь-які установи та заклади від приватних до державних.

Заявки на участь приймаються до 30 серпня 2016 року включно (https://goo.gl/forms/9jFjDILVSk4hyzyq1).

Представлення результатів конкурсу відбудеться у вересні 2016 року. Переможців буде відзначено спеціальним дипломом «Вінничани рекомендують».

Оцінка комплексної доступності об’єкта складається відповідно наступних критеріїв:

– оцінка доступності об’єкта для всіх категорій осіб з інвалідністю і МГН відповідно до ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»;

– ступінь комфорту для мам з немовлятами та осіб, які переміщуються за допомогою візочків (наявність кімнати відпочинку, кімнати для пеленання та годування дитини тощо).

Контакти: моб. (066) 284 46 87 (Людмила Нецкіна).

Детальніше про конкурс «Заклад дружній до людей» можна дізнатися на офіційній веб-сторінці громадської організації «Гармонія» (http://harmonia.co.ua).