З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».

Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та затверджені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» від 17 квітня 2019 р. № 337.

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту

Пробації.

Кабінетом Міністрів України 17.06.2020 на виконання статті 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» № 1645 прийнято постанову № 498 «Деякі питання надання страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2».

Постановою №498 установлено, що страхові виплати у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом проводяться за кошти державного бюджету через Фонд соціального страхування України (далі – Фонд).

Карантин є окремим страховим випадком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», тож на час його дії працює особливий порядок видачі листків непрацездатності, які фінансуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Зазначений порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначено відповідною Інструкцією, затвердженою наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Оголошення про проведення конкурсного добору директорів комунальних закладів: Піщанський краєзнавчий музей та Музей П.І.Муравського

Сектор культури, молоді та спорту Піщанської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про музеї та музейну справу», Закону України «Про культуру», оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів: Музей П.І.Муравського (далі — Музей) (адреса Музею: вул. Муравського, 20, с. Дмитрашківка, Піщанський район, Вінницька область 24714) та Піщанський краєзнавчий музей (адреса Музею: вул. Вишнева, 2, смт. Піщанка, Піщанський район, Вінницька область 24700)

Рушійною частиною інноваційного розвитку служби зайнятості є сучасні методи пошуку та підбору персоналу ˗ хедхантинг та рекрутинг, вміння вести переговори, креативність та гнучкість у вирішенні поставлених завдань, розуміння світових тенденцій та трендів у пошуку працівників, здійснення постійного моніторингу і аналізу вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи та інших джерелах, що максимально сприятиме оперативному задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Законодавство не звільняє роботодавця від відповідальності за нещасні випадки, які сталися з відрядженими працівниками. Які документи регламентують правила безпеки у відрядженнях. І що повинні знати про це працівники та їхні керівники.

Поїздки не вважатимуться відрядженнями, якщо:

• працівник для виконання певних робіт за розпорядженням роботодавця виїхав за межі населеного пункту (його постійного місця роботи), але не в’їхав на територію іншого населеного пункту;

Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

Це дозволить навести лад в системі та посприяє боротьбі з корупційними та шахрайськими схемами, через які лікарняний можна було просто купити. Електронний реєстр листків непрацездатності принесе більше прозорості та відкритості в процесі видачі лікарняного.

Шановні жителі району!

Відповідно до листа Національної служби здоров’я України, повідомляємо Вас про можливе припинення та тимчасове призупинення дії Декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу (далі Декларація).

Згідно Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, підставами для припинення Декларації є: