Оголошення про проведення конкурсного добору директорів комунальних закладів: Піщанський краєзнавчий музей та Музей П.І.Муравського

Сектор культури, молоді та спорту Піщанської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про музеї та музейну справу», Закону України «Про культуру», оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів: Музей П.І.Муравського (далі — Музей) (адреса Музею: вул. Муравського, 20, с. Дмитрашківка, Піщанський район, Вінницька область 24714) та Піщанський краєзнавчий музей (адреса Музею: вул. Вишнева, 2, смт. Піщанка, Піщанський район, Вінницька область 24700)

Строк приймання документів на участь у конкурсі: з 16.03.2020 року по 15.04.2020 року.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації: вул. Центральна, 42, смт. Піщанка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактний телефон (04349) 2-13-71 Дреліховська Світлана Олександрівна.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів для участі у конкурсі:

• вища освіта;
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • володіння державною мовою;
  • досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
  • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Жеребкування з визначення представників громадських організацій до складу конкурсної комісії відбудеться 10 квітня 2020 року о 10 годині у Піщанському районному будинку культури (ІІ поверх), (вул. Центральна, 42, смт. Піщанка, 24700). Документи для участі у жеребкуванні (лист громадської організації, копії їх статутів, особисті заяви представників громадської організації) приймаються до початку жеребкування.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 27 квітня 2020 року о 10 годині у Піщанському районному будинку культури (ІІ поверх), (вул. Центральна, 42, смт. Піщанка, 24700).

Друге засідання конкурсної комісії відбудеться 30 квітня 2020 року о 12 годині у Піщанському районному будинку культури (ІІ поверх), (вул. Центральна, 42, смт. Піщанка, 24700).