Припиняється поштове обслуговування клієнтів. Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Соборна, 36, м. Вінниця, 21100.

  Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, суддів та правоохоронних органів, юридичних осіб та фізичних осіб

(у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Вінницького регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

  Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності та м. Вінниці здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл. Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).