У приміщенні Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ відбувся семінар з платниками податків юридичних та фізичних осіб.

  Нараду присвятили змінам у податковому законодавстві.

  Відкрила семінар заступник начальника-начальник Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ Ніна Петрівна Босовська. Вона поінформувала присутніх про стан забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, про реформування фіскальної служби, надання адміністративних послуг працівниками ДПІ, розширення кількості електронних сервісів ДФС.

  Акцентувала увагу на нових можливостях електронного кабінету платника податків, зокрема, для платників ПДВ та вкотре закликала бути обачними і не піддаватися на провокації телефонних шахраїв.

  Лектор Вінницької обласної організації «Знання» Раїса Миколаївна Кирилюк ознайомила присутніх з останніми новаціями, які відбулись у сфері оподаткування. Розкрила окремі нюанси ведення бухгалтерського обліку та адміністрування податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших питаннях.

  По завершенню семінару платники отримали вичерпні відповіді на запитання.

  Заступник начальника – начальник Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Н.П.Босовська