06 лютого 2018 року фахівцем із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід «Цікаве сонечко» з вихованцями дошкільного навчального закладу с. Грабарівка на тему: «Твоє здоров’я – в твоїх руках». В заході взяли участь діти та вихователі, батьки та представники органів місцевого самоврядування.

  Присутніми було відмічено, що формування, збереження й зміцнення здоров’я дітей та дорослих – одна з актуальних проблем нашого суспільства.

  Одним з пріоритетних завдань сьогодення, є створення безпечних та нешкідливих умови для розвитку, виховання та навчання дітей. Максимальний ефект досягається, якщо навчально-виховна робота ведеться одночасно в трьох напрямках : дитсадок – діти – батьки. Саме в сім’ї і дитячому садку на ранній стадії розвитку дитині повинні допомогти якомога раніше зрозуміти неминущу цінність здоров’я, усвідомити мету його життя, спонукати малюка самостійно й активно формувати ,зберігати і примножувати своє здоров’я.

  Наприкінці заходу діти переглянули тематичний відеоматеріал, прийняли участь у грі та отримали буклети відповідної тематики.

  Піщанський РЦСССДМ