1. Інформаційне повідомлення Піщанської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю (Скачати)
 2. Інформаційне повідомлення про проведення обговорення розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в Піщанському районі 30-ї річниці Чорнобильської трагедії» (Скачати)
 3. Інформаційне повідомлення про проведення обговорення розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в Піщанському районі 20-ї річниці Конституції України» (Скачати)
 4. Інформаційне повідомлення про проведення обговорення розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в Піщанському районі Дня Державного Прапора та 25-ї річниці незалежності України» (Скачати)
 5. Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в Піщанському районі річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України» (Скачати)
 6. Розпорядження Про відзначення в Піщанському районі Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами (Скачати)
 7. Розпорядження Про відзначення в Піщанському районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (Скачати)
 8. Розпорядження Про розподіл субвенції з державного бюджету районному бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Скачати)
 9. Про відзначення в Піщанському районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (Скачати)
 10. Про підсумки соціально-економічного розвитку Піщанського району за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік (Скачати)
 11. Про схвалення проекту районної програми супроводження бюджетного процесу на 2018-2019 роки (Скачати)
 12. Про розроблення проекту районної програми зайнятості населення Піщанського району на період до 2020 року (Скачати)