Звіти за результатами обговорення

 

 

 1. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі 30-ї річниці Чорнобильської трагедії» (Скачати)
 2. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в районі 20–ї річниці Конституції України» (Скачати)
 3. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі Дня Гідності та Свободи» (Скачати)
 4. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» (Скачати)
 5. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод» (Скачати)
 6. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі у 2017 році Дня Соборності України» (Скачати)
 7. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» (Скачати)
 8. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» (Скачати)
 9. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про проведення районного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» (Скачати)
 10. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про переукладення контракту з Березюк Л.І. – головним лікарем комунальної установи «Піщанська лікарня планового лікування» (Скачати)
 11. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі 31-ї річниці Чорнобильської трагедії» (Скачати)
 12. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі Дня пам’яті жертв політичних репресій» (Скачати)
 13. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в районі у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» (Скачати)
 14. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в районі річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора» (Скачати)
 15. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами» (Скачати)
 16. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про відзначення в Піщанському районі у 2018 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан» (Скачати)
 17. Звіт за результатами публічного громадського обговорення розпорядження «Про розподіл субвенції з державного бюджету районному бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (Скачати)