Звернення громадян

 

 

 1. Графік особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, першим заступником та заступником голови, керівником апарату районної державної адміністрації (Завантажити)
 2. Зразок заяви (скарги, звернення) (Завантажити)
 3. Графік особистого виїзного прийому громадян головою Піщанської районної державної адміністрації та першим заступником голови райдержадміністрації (Завантажити)
 4. Гаряча лінія (Завантажити)
 5. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації в 2017 році (Завантажити)
 6. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації за 1 півріччя 2018 року (Завантажити)
 7. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації за 9 місяців 2018 року (Завантажити)
 8. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації в 2018 році (Завантажити)
 9. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації в 1 кварталі 2019 року (Завантажити)
 10. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації в 1-му півріччі 2019 року (Завантажити)
 11. Довідка про організацію роботи із зверненнями громадян у Піщанській районній державній адміністрації в 9 місяців 2019 року (Завантажити)
 12. Урядова гаряча лінія (Завантажити)
 13. Електронне звернення (Завантажити)