Партнерство "Відкритий Уряд"

 

  Про ініціативу "Партнерство "Відкритий Уряд" Партнерство «Відкритий Уряд» (англ. - Open Government Partnership, скорочено - ПВУ) - це багатостороння ініціатива, спрямована на забезпечення підзвітності органів влади перед власними громадянами та на більш тісне включення громадян в процес управління державними справами. Ініціатива була офіційно розпочата 20 вересня 2011 року за сприяння президентів США і Бразилії. До неї уже приєдналися 52 країн-підписантів, включно із Україною.

  Ключовими завданнями ініціативи є:

  • забезпечення виконання урядами конкретних зобов'язань в сприянні прозорості державного управління;

  • залучення громадян до участі в процесах державного управління; • боротьба з корупцією;

  • використання нових технологій для поліпшення державного управління.

  З метою забезпечення належного виконання пріоритетів ініціативи, Кабінетом Міністрів:

  - схвалено План дій з впровадження в Україні ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" (розпорядження від 05 квітня 2012 р. № 220).

  - затверджено План заходів з впровадження ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" (розпорядженням від 18 липня 2012 р. № 514).

  Крім того, з метою координації дій органів виконавчої влади з реалізації ініціативи, Урядом утворено Координаційну раду з питань реалізації в Україні ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" (постанова Кабінету Міністрів від 15 квітня 2013 р. № 316).

  З метою реалізації в області ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" головою обласної державної адміністрації затверджено 21 червня 2013 року № 277 План заходів з впровадження в області Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

  З метою посилення взаємодії органів державної влади та громадськості під час підготовки і виконання державних рішень, забезпечення прозорості державної політики і доступу до інформації про роботу органів виконавчої влади та публічної інформації, підвищення ефективності державного управління головою районної державної адміністрації затверджено План заходів з впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий уряд” у Піщанському районі.

1. Розпорядження № 81 від 02 березня 2015 р. Про затвердження плану дій з впровадження в районі Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році (Скачати)

2. Кабінет Міністрів України Розпорядження від 5 квітня 2012 р. № 220-р Київ Про схвалення плану дій з впровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” (Скачати)

3. Кабінет Міністрів України Розпорядження від 11 березня 2015 р. № 201-р Про затвердження плану заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” в Україні у 2015 році (Скачати)